Груша Лимонка: фото і опис, догляд в перший рік посадки, відгуки, відеоГруша «Лимонка» відноситься до улюблених багатьма садівниками і дачниками річним сортам Груша «Лимонка» відноситься до улюблених багатьма садівниками і дачниками річним сортам нижньоволзькою народної селекції. Високоврожайний і дуже смачний сорт має невідоме генетичне походження, а опис сорти столового призначення базується на даних, отриманих садівниками в результаті вирощування плодових дерев в умовах присадибного садівництва.

Груші: основна інформація

  • Сорту: Дюймовочка, Пакхам, Лада, Конференція, Фаворитка, Райдужна, Парижанка, Тетяна, Свердловчанка, Улюблениця Яковлєва, Сварог, Тихий Дон, Рогнеда, Груші Уралу, Серпнева роса, Казкова, Сварник, Забава, Просто Марія, Бере Боск, Пам’ять Жегалова, Феєрія, Маршал Жуков, Російська красуня, Пам’ять Анзина, Дитяча, Гвідон, Московська, Лель, Королла, Пермячка, Красуля, Перун, Киффер, Кюре, Абат Феттель, Отрадненська, Дельбарью, Лимонка, Москвичка, Кафедральна, Ліра, Духмяная, Вікторія, Олена, Видна, Лісова красуня, Декабринка, Киргизька зимова, Ніжність, Золотоворітська, Мармурова, Ошатна Єфімова, Велеса, Десертна россошанская, Талгарская красуня, Красуня Черненко, Кокинская, Багата, Самарська красуня, Вікова, Прибалтійська масляниста, Кармен, Алегро
  • Типові проблеми: Усихання, Розтріскування, Осипання плодів, Плодова гниль, Листовійка, Парша
  • Особливості догляду: Підживлення, Обрізка, Посадка, Догляд
  • Рід рослини: Груша
  • Тип: Розоцвіті
  • Клас: Дводольні
  • Кількість видів: понад 190
  • Всі питання про груші
  • Всі статті про груші
  • Поставити запитання безкоштовно

Сортова характеристика та особливості

Груша «Лимонка» відноситься до сильнорослою плодовим рослинам, висота яких в умовах грамотного і повноцінного догляду досягає шести і більше метрів. Стандартна ширина крони також досить значна і може перевищувати п’ять метрів у діаметрі. Як правило, крона округла, з середніми показниками густоти.

На стадії масового цвітіння і після повторного опадання зав'язей рекомендується підгодовувати грушу «Лимонка» сумішами на основі азоту, фосфору і каліюНа стадії масового цвітіння і після повторного опадання зав’язей рекомендується підгодовувати грушу «Лимонка» сумішами на основі азоту, фосфору і калію

Плоди середньої величини, вирівняної яйцевидної форми, масою не більше ніж 95-100 р. Основна забарвлення шкірки лимонно-жовта, без наявності на поверхні плоду рум’янцю.

М’якоть зеленуватого кольору, з великою грануляцією і достатньою щільністю. Смакові якості посередні. Смак кислий. Є незначний аромат. Знімна зрілість припадає на останню декаду серпня. Зібраний урожай може зберігати свої смакові характеристики і товарний зовнішній вигляд не більше тижня. В окремі роки може спостерігатися сильна осипаемость плодів.

Як посадити грушу (відео)

Значна сила росту плодових насаджень і схильність до осипаемость плодів роблять цей сорт не надто популярним у дачників, які культивують грушу на невеликих за площею садових ділянках, а досить посередній смак дозволив витіснити цей сорт більш новими і сладкоплодными сортами груші з вітчизняної або зарубіжної селекції.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*