Гібриди абрикоса: і персика, сливи, яблука, назви та опис кращих сортів, як прищепити, догляд, фото, відеоГібриди абрикоса на сьогоднішній день є екзотикою Селекційні досягнення вітчизняних і зарубіжних фахівців, засновані на схрещуванні віддалено споріднених фруктів, дозволили отримати дуже незвичайні поєднання смаку і кольору. Гібриди абрикоса на сьогоднішній день є екзотикою і зустрічаються в умовах присадибного садівництва вкрай рідко.

найнезвичайніші гібриди абрикоса

У багатьох дачників незвичайне назва плодового дерева може викликати замішання. Гібридів, при виведенні яких одне з рослин батьківської пари представлено абрикосом, а також персиком або нектаринами, не надто багато. Тим не менш, досвідчені садівники-любителі вже протягом декількох років з успіхом вирощують сорти, в яких змішані гени таких звичних садових культур, як яблуко, абрикос, груша, нектарин і зливу. Така незвичайна суміш вигідно відрізняється не тільки зовнішньою привабливістю, але і дуже хорошими смаковими якостями.

Гібрид сливи, абрикоса та персика носить назву шарафугаГібрид сливи, абрикоса та персика носить назву шарафуга

Гібрид сливи, абрикоса та персика носить назву «шарафуга». За зовнішніми ознаками плоди являють собою щось середнє між сливою і абрикосом, з фіолетовим забарвленням поверхні, але трохи крупніше садової сливи. Повністю визріла м’якоть шарафуги володіє хорошим поєднанням абрикосового і сливового смаку, а кісточка має більш округлу форму. Гібрид відрізняється відмінною зимостійкістю, що дозволяє вирощувати рослину в регіонах з несприятливими грунтово-кліматичними умовами. Плоди шарафуги добре підходять для приготування компотів, джемів і дуже ароматного варення. На шарафугу можна прищеплювати такі плодові культури, як абрикос, алича і зливу.

Особливою популярністю у садівників нашої країни користується гібрид персика та нектарина, який носить назву «пичерин». Плоди такої гібридної форми схожі на нектарин, але мають дуже незвичайну, яркоокрашенную м’якоть. Не менш популярний гібрид на основі нектарина і абрикоса. Домінують ознаки нектарина, що і відбилося в назві фрукта – «нектакот». Найбільше поширення в присадибній садівництві отримали гібридні форми, батьківська лінія яких представлена абрикосами і сливою.

Гібрид аличі з абрикосом: вирощування (відео)

Дуже важливо кожні три роки проводити вапнування грунту. Крім того, гібридні рослини потребують щорічної санітарної обрізки та укорочення гілок на 50 %, що дозволить отримати максимально продуктивну і зручну для вирощування крону.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*