Фотошпалери в інтер’єріМожливості широкоформатного цифрового друку дозволяють дизайнерам створювати дивовижні інтер’єри. На відміну від звичайних шпалер (хоча і у них дуже великий вибір) варіанти зображень для фотошпалери в інтер’єрі взагалі не мають обмежень. Крім каталожних пропозицій живописних полотен, художніх фотографій, кадрів з кінофільмів і мультфільмів (які обчислюються десятками тисяч сюжетів), можна виготовити полотно з авторським зображенням з особистого архіву замовника.

Для фотошпалери в інтер’єрі практично немає обмежень за умовами експлуатації і матеріалами поверхні (штукатурка, цегла, керамічна плитка, дерево, скло). Їх можна наклеїти в будь-яких житлових і службових приміщеннях – головне наявність вільної поверхні.

Зона відпочинку вітальні

Фотошпалери в інтер’єрі вітальні служать відмінним елементом декору і художнього оформлення зони відпочинку. Можна створити будь-яку атмосферу від парадно урочистій в класичному стилі до експресії сучасного мистецтва в його різних проявах.

На цьому фото представлена ​​велика вітальня в біло-чорних тонах, в якій класичні форми меблів відмінно поєднуються з сучасними світильниками і об’ємними панно. А «допомагає» цього, вписане в складну за формою поверхню художнє панно, в якому костюми XIX століття є сусідами з сучасним відкритим вечірньою сукнею.

Фотошпалери в інтер'єрі

Ще один зразок еклектики, коли сучасні меблі гармонійно виглядає на тлі класичної обробки стін, центральним елементом якої є репродукція картини, що займає практично всю поверхню стіни великого залу.

Фотошпалери в інтер'єрі

Фотошпалери в інтер'єрі

Інтер’єр сонячної вітальні заміського будинку демонструє необмежені можливості фотошпалер – вони не тільки дозволяють створити єдиний інтер’єр, але і підсилюють ефект «присутності», коли обробка стін і кімнатні рослини майже повністю повторюють пейзаж за вікном.

Фотошпалери в інтер'єрі

Той же прийом, але сучасний і більш лаконічний – зона відпочинку сучасної вітальні, в якій вид з панорамного вікна як би переходить всередину кімнати.

Фотошпалери в інтер'єрі

А в цьому випадку використовуються зовсім інші кошти – сучасні міські графіті з темою відпочинку на березі моря. Яскраве «сонце» і синява «неба», пальми і серфінг створять святкову атмосферу навіть у осінній день.

Фотошпалери в інтер'єрі

Домашній театр для перегляду улюблених фільмів. Зручні шкіряні крісла, проектор і акустична система під стелею. А поруч зображення широкоформатного кінотеатру (Cinema Scope) з афішею першого в світі прокатного фільму цього стандарту знаменитого «The Robe» (у вітчизняному прокаті «Багряниця») – епічна драма за біблійним сюжетом).

Фотошпалери в інтер'єрі

Куточок меломана – любителя живого (аналогового) звуку з вінілових платівок. І таке ж «живе» зображення кота, який цілком би підійшов на роль знаменитого булгаковського Бегемота (але не в комічному втіленні, а в демонічної іпостасі).

Фотошпалери в інтер'єрі

Фотошпалери в інтер’єрі: обідня зона

В обідній зоні вітальні або об’єднаної вітальні і кухні (а це найпоширеніший варіант сучасного планування) також достатньо місця для розміщення повноформатних фотошпалер.

Приклад панорамного зображення в класичній обідній зоні вітальні – неначе з великих вікон стоїть в лісі палацу відкривається вид на гавань міста XVII-XVIII століття.

Фотошпалери в інтер'єрі

Сучасна картина для обідньої зони в стилі модерн використовує принцип подібності. Причому це стосується не тільки сюжету, а й колірних рішень і форми. Три кольори (чорний, білий, червоний) і форма столу – загальні в обох випадках. Але ще більше об’єднує жовте «пляма» вази, яка одночасно є і в реальності, і в світі вигаданому художником.

Фотошпалери в інтер'єрі

Поширеним видом зображення як і раніше є ліс. Сучасний еко стиль з природними квітами (зеленим і коричневим) може мати вираз не тільки в традиційних оздоблювальних матеріалах, а й у вигляді фотошпалер.

Фотошпалери в інтер'єрі

Ще один популярний сюжет – це фотошпалери-міста. Панорама великого сучасного міста або якого всі люди знають зображення архітектурних пам’яток історичного центру однаково успішно «експлуатуються» дизайнерами інтер’єрів.

Фотошпалери в інтер’єрі кухні

Звичайно, в кухні не так багато вільного місця на стінах для великих зображень, але можна відформатувати будь-який до потрібного розміру.

Кухня в стилі «потертого пишноти» (Шеббі шик), в якому антикварний буфет стоїть поруч з сучасним гарнітуром в традиційному виконанні. Особливість інтер’єру – радіусна стіна з кутовий мийкою та центральним панно, колірна гамма якого (класичний пейзаж в зелено-коричневих тонах) «пов’язує» воєдино меблі зі різного часу.

Фотошпалери в інтер'єрі

А це сучасне абстрактне мальовниче полотно, яке вдало виконує функцію кухонного фартуха. Мінімалізм і функціональність інтер’єру підкреслюють шпалери в кухні в скупий палітрі чорно-білої фотографії.

Фотошпалери в інтер'єрі

Міський пейзаж – відмінне рішення для кухонної зони в квартирі студії, з панорамних вікон якої відкривається подібний вид на вулицю.

Фотошпалери в інтер'єрі

Пишність сучасного модерну представлено в цьому невеликому приміщенні. Асиметрія плавних форм нижніх і верхніх площин фасадів несподівано повторюється в незвичайному (і незвичному для кухні) кріслі. Але ще більший ефект викликають фотошпалери на двері, які симетрично повторюються справа і зліва в вузьких кухонних фартухах. До речі, зображення зебри не випадково, якщо врахувати палітру крісла.

Фотошпалери в інтер'єрі

Фотошпалери в інтер’єрі: спальня

Фотошпалери в інтер’єрі спальні мають достатньо місця, щоб масштабно втілити будь-яку ідею сучасного дизайнера. Особливо багатогранні сучасні стилі. Міський пейзаж сучасного міста з традиційними кубічними архітектурними формами служить гарним «фоном» для спальні з такими ж контурами меблів. Навіть геометрія спинок ліжка повторює асиметрію розташування двох шпилів найвищих будівель.

Фотошпалери в інтер'єрі

На наступному фото зовсім інше виклад міської теми. Яскраві фарби міського графіті як ніби перейшли на оббивку ліжка. А «мозаїка» віконних прорізів повторюється в постільній білизні.

Фотошпалери в інтер'єрі

Ще одна варіація на цю тему і фотошпалери в інтер’єрі. Але тільки не пейзажу, а ритму (руху). Пейзаж просто повторюється контуром на склі вікна швидкісної електрички сабвея, коли вона зустрічається на надземному перегоні з такою ж, що їде назустріч.

Фотошпалери в інтер'єрі

А це спокійний мотив в мансардного спальні. Патріархальність і розміреність провінційного містечка створюють атмосферу неквапливого і трохи «сонного» побуту. Що ще треба для затишній спальні?

Фотошпалери в інтер'єрі

І в кінці глави – винятково «жіночі» фотошпалери, які служать відмінним фоном для панелі, постійно налаштованою на покази моди fashion tv.

Фотошпалери в інтер'єрі

Фотошпалери в інтер’єрі: дитяча

Дитячі фотошпалери на стіну мають не менший вибір, ніж дорослі. Обмеження накладають тільки вік дитини і коло його захоплень. Кімната для самих маленьких з м’якими іграшками у вигляді звіряток має природне продовження у вигляді картини на всю стіну з персонажами дитячих казок і мультиків.

Фотошпалери в інтер'єрі

Навіть звичайне яскраве полотно з малюнком мами-оленя і маленьким оленям створюють добру атмосферу в кімнаті для малюка.

Фотошпалери в інтер'єрі

А це кімната в тропічному стилі для дитини з молодших класів. Тепла лагуна південного атолу з смарагдовою водою і майже натуральної пальмою на березі доповнені килимовим покриттям пісочного кольору і шторами з характерним малюнком пляжного тенту.

Фотошпалери в інтер'єрі

Атмосфера ніжності і любові в цьому інтер’єрі добре виражена в композиції над узголів’ям ліжка. Поєднання м’яких відтінків зеленого і рожевого кольору і центральна фігура дівчинки-принцеси, до якої довірливо сідають на руки птиці. Дивіться так само ідеї дизайн дитячої кімнати для дівчинки.

Фотошпалери в інтер'єрі

Дуже незвичайний фотошпалери в інтер’єрі представлений на наступному фото. Дитяча у вигляді рубки космічного корабля. Зліва і прямо по курсу в ілюмінаторі відкривається «вид» на поверхню невідомої планети, а далі видно інший корабель і праворуч панорама зоряного неба.

Фотошпалери в інтер'єрі

Спорт, музика, комп’ютерні ігри – типові інтереси підлітка, юнака. Це вже не перший приклад, коли єдине зображення дробиться на кілька рівних частин – в даному випадку за допомогою горизонтальних панелей. Такий прийом дозволяє передати динамічність композиції та надає їй додатковий обсяг. Дивіться так само ідеї дизайн дитячої кімнати для хлопчика.

Фотошпалери в інтер'єрі

Санвузол

Здавалося б і місця не дуже багато в порівнянні з іншими кімнатами, і часу там проводять набагато менше, і кахель більш традиційний для обробки цього специфічного приміщення. Але тяга до прекрасного і тут знаходить своє вираження. Тому дизайн з фотообямі у ванній і туалеті не такий вже і рідкісний. Ну а способів вираження тут також вистачає.

Класичний сюжет в європейському живописі завжди приділяв велику увагу красі оголеного тіла. І цьому приклад фото сучасного санвузла.

Фотошпалери в інтер'єрі

Нижче зразок стильної графіки на ту ж вічну тему.

Фотошпалери в інтер'єрі

Особа жінки не менш чудово і привабливо і в розумінні давньої східної культури,

Фотошпалери в інтер'єрі

і сучасного Заходу.

Фотошпалери в інтер'єрі

Не менш природно для ванної кімнати зображення латаття. Особливо поруч з незвичайною круглої ванною і строкатою мозаїчної обробкою її бортів (як ніби брижі на воді грає переливами світла і відображення в ній).

Фотошпалери в інтер'єрі

Для пелікана вода це його рідна стихія. Якщо його присутність не бентежить відвідувача душової кабіни.

Фотошпалери в інтер'єрі

А це графіка в стилі коміксу. Але також на «водну тему», а точніше – забав у воді.

Фотошпалери в інтер'єрі

Пара незвичайних прикладів. Який сюжет можна вибрати для ванної в чорно-білих тонах заміського будинку? Відповідь – чорно-біла корова знаменитої голштинської породи (яку в рекламі Мілки-вей чогось перефарбували в фіолетовий колір).

Фотошпалери в інтер'єрі

Перспектива візуально збільшує приміщення. У цьому випадку зображення платформи станції метро (до того ж відбите в дзеркалі) «працює» в невеликому туалеті. І якось цікаво виглядає, що унітаз стоїть на розділовій лінії зони безпеки.

Фотошпалери в інтер'єрі

Кабінет (домашній офіс)

На цьому фото зона відпочинку сучасного кабінету, в якому класичні мотиви обробки сусідять з незвичайним журнальним столиком.

Фотошпалери в інтер'єрі

Ще один приклад сучасного стилю для домашнього офісу, де фотошпалери виступають в якості одного з основних декоративних елементів.

Фотошпалери в інтер'єрі

Фіолетова стіна – це відмінний фон для пухнастою білою кішки і білої офісних меблів. Немає сумнівів, що це домашній кабінет молодої жінки творчої професії.

Фотошпалери в інтер'єрі

Імпровізація на тему золотої осені дуже ефектна і фотошпалери в інтер’єрі. Тим більше, що на думку психологів жовтий і оранжевий колір піднімають настрій і підвищує працездатність.

Фотошпалери в інтер'єрі

Інші приклади використання фотобоев

Передпокій

У передпокої невеликого затишного будинку вас на вході може зустріти весільна фотографія з сімейного альбому.

Фотошпалери в інтер'єрі

А це фото двометрових гігантів з НБА, які відмінно «вписалися» в дворівневий хол великого будинку.

Фотошпалери в інтер'єрі

Домашній спортзал

Велика фотографія на стіні з зображенням ранку в сосновому лісі допоможе зняти «тиск» підвального приміщення без вікон.

Фотошпалери в інтер'єрі

А вид хвилювання на морі під час вітрильної регати не менше гарний у підвальному тренажерному залі з вікнами, що виходять в приямок.

Фотошпалери в інтер'єрі

Гараж

Для гаража цілком природно зображення на стіні автомобільних гонок.

Фотошпалери в інтер'єрі

Не менш ефектні породисті скакуни в азарті скачки і на їх фоні спортивні автомобілі, у яких під капотом по сотні таких коней.

Фотошпалери в інтер'єрі

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*