Фікус Пумила Уайт Сани: опис, корисні властивості, прикмети, догляд в домашніх умовах, пересадка, обрізка, хвороби, фото, відеоФікус Пумила Уайт Сани належить до сімейства Тутові Фікус карликовий, або Фікус Пумила Уайт Сани (від латинського Ficus pumila), належить до сімейства Тутові і в природних умовах досить часто зустрічається в лісовій смузі на території Китаю, а також у Тайвані, В’єтнамі та в Японії.

 • Хвороби рослини
 • Фікус: вибір сорту (відео)
 • Відгуки та коментарі
 • Загальні відомості

  Фікус карликовий – це лазить, або почвопокровный, сильно гіллястий трав’янистий багаторічник, що має тонкі здерев’янілим стебла. В кімнатному квітникарстві найбільшу популярність отримали ряболисті сорти:

  • карликовий «Sunny» з нерівною і переривчастої кремовато-білою облямівкою на крайовій частині листя;
  • карликовий «White Sunny» з більш рівною і безперервної білуватою лінією по краю листя;
  • карликовий «Dorte» з плямами білого кольору на зеленому тлі листя.

  фікус Карликовий «White Sunny» має більш рівну і безперервну білувату лінію по краю листяфікус Карликовий «White Sunny» має більш рівну і безперервну білувату лінію по краю листя

  Опис рослини

  Листя молодих рослин фікуса карликового має незначні розміри і короткі черешки. Середня довжина листя не перевищує 3 сантиметрів. Розташовані вони по черзі. Листові пластини прості, овальні, суцільнокроєні і мають слабосердцевидное основу. Особливістю поверхні листа є кожистость і щільність. Може спостерігатися незначна бульбашкова зморшкуватість верхній частині. З віком розміри листя збільшуються.

  На пагонах утворюються ягодовидные суцвіття, або сиконія, які мають грушовидну форму і помаранчевий колір. В домашніх умовах фікуси вікові пагони не формують і не цвітуть.

  Корисні властивості

  Рослина цього виду чудово очищає повітря в приміщенні і відноситься до числа природних «кондиціонерів». Крім того, ця невибаглива, але дуже оригінальне рослина викликає виключно позитивні емоції у квіткарів і чудово піднімає настрій. Дуже часто така рослина, як Пумила Уайт Сани, використовується у квіткових композиціях як почвопокровну.

  Як доглядати за фікусом (відео)

  Слід брати до уваги той факт, що на несприятливі умови, а також різку зміну навколишнього оточення будь-карликові фікуси, включаючи сорт Пумила Уайт Сани, реагують в першу чергу швидким скиданням листя. При перших ознаках позбавлення рослини від листя слід переглянути режим догляду і грамотно регулювати мікроклімат у приміщенні.

  Be the first to comment

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.


  *