Декоративний камінь в інтер’єрі – ідеї інтер’єру

Стіна з декоративного каменю на кухні


Метод, як використання декоративного каменю для обробки, вже давно не новий. Він приносить особливий шик, цікавість інтер’єру та інші, практичні якості.

Вирішивши використовувати декоративний камінь в інтер’єрі свого будинку, то повинні знати його властивості. Володіє він приблизно таким властивостями: екологічність (виготовлений з натуральних матеріалів), легкість (невелика вага, в зв’язку з чим, не потрібно посилення стін), стійкість до різних впливів (механічних, хімічних, температурних), тривалий термін служби, різноманітність видів (по формою і кольором), наявність кутових елементів (полегшує процес укладання).

Переваги використання тепер зрозумілі. Як прикрасити оселю, а не зіпсувати наявне? У статті ми запропонуємо варіанти застосування його в інтер’єрах різних кімнат будинку.

Декоративний камінь в інтер’єрі кухні

Тут кожна господиня проводить основну частину часу. Дуже важливо, щоб кухня відповідала її уявленням і баченням. Сім’я як мінімум двічі в день збирається в кухні разом.

Якщо їдальні немає, можна використовувати декоративний камінь в обідній зоні на кухні. Таким чином, акцент перенесений на неї, а інший простір приміщення залишиться «робочою зоною». Декоративний камінь гарний у застосуванні в кухні, господарі яких більше воліють їсти, пити каву з гостями та інше. Створюється своєрідний затишний куточок прийому їжі або душевних посиденьок за чашкою чаю.

Варіант підійде для старанних і старанних господинь.

Любителькам готувати, піч і кашовар. Уздовж робочої зони покладений декоративний камінь, він виконує функцію кухонного фартуха. Боятися потрапляння жиру та іншого не варто, він стійкий до впливів. Доглядати – легко, досить протирати вологою ганчіркою без сильних абразивних засобів для чищення. На даному фото головну роль в кухні грає робоча зона.

Декоративний камінь в інтер'єрі - ідеї інтер'єру

Фартух з декоративного каменю

На цій фотографії видно, що застосовувалися два різних види декоративного каменю і основний упор йде на два об’єкти: вхід і робочий стіл. Вхід оброблений з одного боку «класичним» декоративним каменем, а підстава столу повністю покрито каменем під цегляну кладку. Досить цікаве поєднання, не викликає почуття нагромадження і надлишку облицювання завдяки використанню двох видів каменю.

Декоративний камінь в інтер'єрі - ідеї інтер'єру

Декоративний камінь на вході

Виділити не тільки робочу зону господині, то розгляньте такий варіант. На фотографії показано, як разом з обробкою всієї поверхні робочої зони захопили і примикає до неї стіну і навіть віконний укіс. Створюється враження, кухонний гарнітур вбудований у скелю або гірську породу. Головне більше ніде декоративний камінь не використовувати, щоб не перевантажувати кухню обробкою.

Декоративний камінь в інтер'єрі - ідеї інтер'єру

Декоративний камінь на схилах

Маючи квартиру – студію або ж в будинку приміщення кухні об’єднано з іншою кімнатою, то можна використовувати прийом, як показаний на фото нижче.

Приміщення досить умовно розділяється на дві зони: кухню і кімнату. Для цього побудована перегородка, яка представляє собою барну стійку. Оброблена вона практично повністю декоративним каменем, за винятком дерев’яних вставок, які виконують функцію полиць і стільниці.

Декоративний камінь в інтер'єрі - ідеї інтер'єру

Перегородка з декоративного каменю

Декоративний камінь в інтер’єрі вітальні

Це місце, яке частіше за все відкрито для чужих очей. Тому дуже хочеться зробити його незвичайним, красивим і затишним, щоб показати гостям свою обитель з найкращої сторони. Отже, приклади того, як можна використовувати декоративний камінь в вітальні.

Мінімалізм теж дуже гарний. Його принадність представлена ​​на цій фотографії. Ніякої химерності, все дуже просто і зі смаком. Акцент робиться на вбудованому електрокаміні. Досить велику ділянку стіни (від підлоги до стелі) навколо останнього оброблений декоративним каменем. Зовсім простий інтер’єр стає дуже незвичайним і привабливим. Для збереження єдиного стилю краще не вішати ніяких картин на цю стіну, а просто обійтися невеликою підсвічуванням для залучення уваги саме до цієї кам’яної інсталяції.

Декоративний камінь в інтер'єрі - ідеї інтер'єру

Стіна з декоративного каменю в вітальні

На фото нижче представлений досить ризикований в плані виконання варіант. Стіна не абсолютно рівна, а зроблена «хвилею». Оздоблення йде по всій поверхні стіни. Ризик полягає не в технічному плані (пам’ятаємо, що ваговитість виключається завдяки легкій вазі декоративного каменю), а в интерьерном. Складно уникнути перевантаження і домогтися витонченості і легкості. Дуже важливо правильно підібрати кольори, форму і, звичайно ж, декоративні елементи.

Декоративний камінь в інтер'єрі - ідеї інтер'єру

Декоративний камінь в мінімалістичному інтер’єрі

Думаєте, що тут використовувався натуральний камінь?

Абсолютно неправильно. На фотографії представлена ​​імітація під натуральний камінь. Щось подібне на бутовий камінь неправильної форми. Прекрасно виглядає в такому кантрі (сільському) стилі. Натуральність у всьому: від меблів і матерій до обробки стін, каміна. Ось з таким видом каменю вже точно краще не переборщувати, щоб кімнати не стали схожі на палати в замку з середньовіччя.

Декоративний камінь в інтер'єрі - ідеї інтер'єру

Бутовий камінь неправильної форми

Можна за допомогою декоративного каменю створити цілу композицію. Як видно на фотографії нижче, тут оброблені не тільки стіни, але і камін, а також опори лавки, яка служить і підставою для нього. Меблі теж підібрана стилізована. Створюється враження, що опинився в минулому. Дуже вдало і не створюється враження надмірності, так як інша кімната вже більш сучасна.

Декоративний камінь в інтер'єрі - ідеї інтер'єру

Композиція з декоративного каменю

Для модних в сучасних інтер’єрах конструкцій з гіпсокартону теж знайшлося цікава пропозиція. Все незайняті поверхні покриті декоративним каменем. Так створилася своєрідна форма. І не зрозуміло, чи то конструкція прикрашена каменем, толі в вільні ділянки вбудовані полиці для використання корисної площі.

Декоративний камінь в інтер'єрі - ідеї інтер'єру

Конструкції з гіпсокартону, оброблені декоративним каменем

Декоративний камінь в спальні

Можна подумати, що обробка декоративним каменем інтер’єру квартири, саме в цьому приміщенні буде недоречна, але це не зовсім так. Якщо правильно підійти до вирішення цього питання, то він анітрохи не обтяжить інтер’єр і не створить відчуття перебування в склепі. Навпаки, він привнесе в спальну кімнату особливу чарівність, нотку благородності або сучасності.

Ось ще один яскравий приклад мінімалістичного стилю в інтер’єрі квартири або будинку. Нічого зайвого, строгі і чіткі лінії, класицизм в помірному прояві. Може здатися, що наявність каменю в спальні зайве, але це не так. Те, що могло здатися нудним і невиразним, стало витонченим і вишуканим завдяки йому. Строго вертикальне полотно з декоративного каменю біля ліжка замінює звичні картини або фотографії.

Майстрам на заміткуДизайн спальні в сучасному стилі.

Декоративний камінь в інтер'єрі - ідеї інтер'єру

Вертикальне полотно з декоративного каменю біля ліжка

Якщо ваша спальня виконана в стилі еклектики,

то там теж знайдеться місце для декоративного каменю. Натуральність матеріалів тут теж вітається. Але також в пошані зручність і краса. На даному фото зображена кімната, в якій декоративним каменем під цеглу викладена практично ціла стіна. Особливу родзинку додають аркові кладки над віконними прорізами. Така стіна прекрасно доповнює ідею з дерев’яними балками на суміжній стіні.

Декоративний камінь в інтер'єрі - ідеї інтер'єру

Арки з декоративного каменю

Спокушають шикарні, дорогі і навіть химерні речі? Тоді стиль бароко саме для Вас. Боїтеся перестаратися і думаєте, що кімната буде виглядати на зразок королівських будуарів? Тоді всю цю красу і пишність потрібно розбавити чимось більш сучасним і простим. На фотографії зображений інтер’єр кімнати, де вдало поєдналися помпезність і простота. Кам’яна декоративна кладка за тумбочками доповнила і зробила більш «земним» і простим настільки претензійний і манірний стиль інтер’єру.

Декоративний камінь в інтер'єрі - ідеї інтер'єру

Кам’яна декоративна кладка за тумбочками

Декоративний камінь в передпокої

«Зустрічають по одягу …» і далі за текстом, ось так і з будинком. Перше враження складається вже на його порозі, тому легковажний підхід до створення інтер’єру в передпокої просто неприйнятний. До речі, це одне з небагатьох місць, в якому обробка декоративним каменем сприймається практично на ура. Відповідно, саме тут її можна зустріти найчастіше.

У власників двох поверхових приватних будинків часто виникає питання про те, як прикрасити сходи. До чого тільки не вдаються: різноманітні ступені і хитромудрі балясини. Але ж можна піти більш простим шляхом. На фото видно, як можна прикрасити сходи за допомогою декоративного каменю. Звичайно, прикрашається сама стіна, а й сходи від цього виграла. І ковані балясини у вигляді виноградних лоз гармонійно доповнюють кам’яну кладку. Враження ніби перебуваєш на вулиці, на свіжому повітрі.

Декоративний камінь в інтер'єрі - ідеї інтер'єру

Прикрашаємо сходи за допомогою декоративного каменю

Таким чином, як показано на фото нижче, можна прикрасити передпокій, а саме місця входу в квартиру. Такий коридор достатньо не дурний собою і виглядає вражаюче. Декоративний камінь покладений від статі і вгору по стіні на різних рівнях. Місцями ледь відходить від статі, а місцями обвиває дверний або арочний отвір.

Декоративний камінь в інтер'єрі - ідеї інтер'єру

Цікавий варіант оформлення прихожей каменем

Декоративний камінь в інтер’єрі ванної

Чи вважаєте, що у ванній кімнаті використання декоративного каменю буде недоречним? Ось і немає. Завдяки йому, вона заграє зовсім по-іншому. І таке звичайне місце, стане далеко не звичайним, після цього процедура чищення зубів вранці може істотно затягнутися – з такого місця навіть виходити не захочеться. Отже, дивимося.

Якщо дозволяє площа будинку або квартири, то можна створити у себе ось таке маленьке диво, як те, що зображено на картинці нижче. Ванна кімната виконана в японському стилі. Тільки ось декоративний камінь приніс йому деякий благородство. Немає тієї вульгарності і вульгарності, яка створюється для дешевої імітації «сходу». Здається, що знаходишся в якомусь храмі високо в горах.

Декоративний камінь в інтер'єрі - ідеї інтер'єру

Ванна кімната в японському стилі

черговий приклад в стилі мінімалізму, тільки вже для ванної кімнати. Декоративним каменем викладена стіна поруч з ванною і зовнішні стінки самої ванни. Загалом, там, де зазвичай укладається кахельна плитка.

Декоративний камінь в інтер'єрі - ідеї інтер'єру

Мінімалізм у ванній

Ще один приклад інтер’єру ванної кімнати з декоративним каменем. Покладений камінь на стіни з боків від столу з вбудованим умивальником. Також виглядає дуже в сучасному стилі. Навіває думки про Таїланді та інших екзотичних країнах.

Декоративний камінь в інтер'єрі - ідеї інтер'єру

Сучасний дизайн ванної

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*