Чорний і білий в інтер’єрі – гра на контрастіСвітлий і темний – ідеальний тандем в інтер’єрі. Поєднання чорного і білого сьогодні найпопулярніше. Це пояснюється тим, що при такій комбінації складно помилитися і зробити не так, як було заплановано. Білий і чорний підходить для будь-яких стилів від класичного до сучасних.

Темна меблі притягує погляди оточуючих, вона здатна поглинути частину світу і зробити приміщення вузьким і некомфортним. Однак не слід собі відмовляти в покупці того гарнітура, що припав до душі. Головне правильно вибрати колірну палітру для стін і декору, і результат обов’язково порадує вас.

Чорний і білий в інтер’єрі: варіанти поєднань

Коли складні ремонтні роботи залишилися позаду, пора вибирати матеріали для опоряджувальних робіт. І ви вже уявили собі кімнату з темними меблями. Орієнтир заданий, залишилося знайти те, що зобразила ваша фантазія.

Пару простих порад заощадять ваш час на походах по будівельних магазинах і допоможуть швидко підібрати відповідні матеріали для інтер’єру:

  • Білий підлогу + сіра одна зі стін + бежевий стеля = спосіб знизити глибину кімнати.
  • Темно-сірий підлогу + білі стіни + світло-сірий стеля = приміщення візуально збільшиться, однак висота кімнати істотно знизиться.
  • Білий підлогу + темно-сірі стіни + світла стеля = гарнітур зіллється з кольором стін, приміщення звузиться, на психологічному рівні підлогу буде здаватися нестійким.
  • Чорна підлога + сірі стіни + білу стелю = ідеальна комбінація для спальні.
  • Білий підлогу + одна стіна бежевого кольору + сірий стелю = візуально приміщення буде нагадувати тунель.
  • Чорна підлога + білі стіни + білу стелю = апартаменти візуально збільшаться.
  • Молочний підлогу + біла стіна біля входу + бежевий стеля = приміщення буде виглядати вузьким, однак стелі візуально стануть вище.

Кухня з темними меблями

Тут необхідно все продумати до найменших деталей. Ні єдина деталь не буде випущена з уваги. Темна меблі в обідній зоні створить відчуття, ніби ви знаходитесь в комфортному швейцарському будиночку. У такій кухні буде приємна, затишна атмосфера, а повітря буде просочений запахом свіжої домашньої випічки.

Чорний і білий в інтер'єрі - гра на контрасті

Чорний і білий в інтер’єрі: в стилі «мінімалізм»

Неможливо пройти без уваги повз кімнату в стилі «мінімалізм». Чорна меблі в такому інтер’єрі – ознака гарного смаку. Поєднання ніколи не вийде з моди. Такий дизайн інтер’єру буде відкриттям для справжніх цінителів.

Чорний і білий в інтер'єрі - гра на контрасті

Біла і чорна меблі в одній кімнаті

Якщо такий тандем підібраний в одному стилі, то це стане безпрограшним рішенням будь-яких проблем. Чорно-білі меблі з правильно обраними текстурами – ідеальне поєднання. При виборі необхідно також враховувати малюнок матеріалу.

Чорний і білий в інтер'єрі - гра на контрасті

Темна глянсова меблі в спальні

Чорна меблі в інтер’єрі гармонійно поєднується з білими стінами. Оригінальні світильники, темні віконні рами, незвичайні картини – все це зробить кімнату яскравою і такою, що запам’ятовується. У такому інтер’єрі хочеться розгледіти кожну деталь, щоб нічого не упустити. Така спальня підійде як для відпочинку, так і для прийому гостей.

Чорний і білий в інтер'єрі - гра на контрасті

[Tab: Відео]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*