Букмекерська контора Parimatch українською – ставки на спорт і футбол, відгуки і прогнозиПаріматч є однією з найпопулярніших букмекерських контор на пострадянському просторі. Вона стрімко прогресує, намагаючись вийти на новий європейський рівень. Клієнти з кожним роком все краще відгукуються про цю компанію, що говорить про її зростаючу надійність.

Гравців в Парі-Матч привертає широка лінія з можливістю поставити на додаткові фори і тотали. Також вона буде цікава любителям ставок на статистику. Деякі пропозиції щодо ставок на фоли, офсайди, кутові в футболі чи підбори, передачі і індивідуальні тотали гравців в баскетболі ви зустрінете тільки у цього букмекера на сайті за адресою parimatchpm5.com.

Parimatch в основному орієнтований на початківців прогнозистів і клієнтів з невеликим або середнім ігровим банком не більше 5 тисяч доларів США.

Новачки можуть спробувати свої сили в ставках, зробивши мінімальний депозит всього в 1 долар або євро

Букмекерська контора Паріматч є найбільш прогресуючою і найсучаснішою букмекерською конторою на просторах колишнього союзу.

Ця компанія на ринку азартних ігор з далекого 1996 року, але тільки останнім часом Parimatch став по справжньому демонструвати бажання відповідати світовим стандартам букмекерського бізнесу.

У зв’язку з нестабільним законодавством в області азартних ігор в країнах колишнього союзу, Паріматч все більше і більше робить акцент на роботу в онлайн середовищі.

А в онлайн без високопрофесійної служби підтримки, і зручного та функціонального сайту конкуренцію витримати практично не реально. На російськомовний ринок все більше і більше заходять західні контори. Parimatch до такої конкуренції готовий краще, ніж будь-яка інша контора з колишнього СРСР.

Крім букмекера, Parimatch успішно розвиває «онлайн казино» і «покер» (входить в одну з найпопулярніших мереж Ipoker)

Не так давно на сайті був запущений абсолютно новий софт букмекерської контори «Паріматч». Зараз сайт став набагато стильніше, зручніше і оперативніше. І цим БК йде, як то кажуть, в ногу з часом.​

Є мобільна версія сайту. Не просто версія, а цілі програми для популярних мобільних пристроїв.

Лінія Паріматч

Лінія досить велика. На ключові події є пристойні розпису, особливо радує вибір фор, загальних тоталов і індивідуальних тоталів .

Крім цього, для футбольних матчів, регулярно пропонується розпис на кутові і картки.

Я люблю ставки на індивідуальні показники гравців. І Паріматч в цій області одна з кращих в мережі. Лінія на автора гола найбільша серед вітчизняних БК, а коефіцієнти на цей розпис одні з кращих у всьому інтернеті!

Традиційно велика лінія для ставок на баскетбол. Все більш менш значущі світові ліги представлені з хорошою розписом, в плоть до індивідуальних показників гравців.

Коефіцієнти на класичну лінію не найвищі, але досить конкурентоспроможні. Наприклад, для любителів ставок «Експрес», є можливість ставити на лінію 1,94 / 1,94. Погодьтеся, це дуже високий показник.

Лайв ставки також досить широко представлені в лінії. Розпис на події лайв досить широка.

Депозити і виведення коштів

Так як це «наш» букмекер, то поповнити можна практично всіма можливими способами. У плоть до поповнення свого ігрового рахунку через один з пунктів прийому ставок оффлайн.

Рахунок можна відкрити в рублях, гривнях, грузинських леви, доларах США. Але важливо знати, що для кожної валюти є свій список доступних способів поповнення / виводу.

Мінімальний депозит всього 1 долар! (100 рублів або 50 гривень) а мінімальна ставка всього 5 центів!

Служба підтримки

Як я вже писав, в Parimatch досить давно зрозуміли, що без професійної роботи з клієнтами, перспектив на ринку «онлайн гемблинга» не так багато. Тому служба підтримки зразкова для «вітчизняних» букмекерів. Підтримка ведеться як по е-мейл, так і по телефону. Є безкоштовні номери для дзвінків з Росії, України та Білорусі.

Бонуси та акції

БК Паріматч єдиний «вітчизняний» букмекер, який радує своїх клієнтів постійними промо акціями. Паріматч постійно стимулює активних гравців, даючи їм можливість грати за більш вигідними коефіцієнтами і пропонуючи різні промо акції. Детальніше про них трохи описано нижче.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*