Букмекерська контора Паріматч для ставок на спорт онлайнПрацююча з 1994 року букмекерська контора Паріматч популярна серед користувачів з республік СНД. Діють понад 400 пунктів прийому в різних регіонах, з’явилася можливість робити ставки на спорт онлайн, в 2017 році на сайті додано розділ «Live». Клієнтам Паріматч пропонується участь в бонусної програмі і перегляд відеотрансляцій на сайті. На порталі https://parimatch-sport3.com/ є все необхідне для складання власних прогнозів. У букмекерській конторі Паріматч передбачена можливість мобільного беттінга.

Ставки на спорт Parimatch і їх особливості

Бажають робити онлайн ставки на спорт Parimatch можуть вибрати футбол, волейбол, теніс, хокей, баскетбол та інші напрямки в лівому меню. Спочатку ставиться галочка у відповідній графі, а потім відкривається панель з підпунктами. Вона призначена для вибору міжнародних клубів, збірних і країн. Далі в центрі екрану відображається список заходів. Після натискання на коефіцієнт відкривається купон, куди вноситься точна сума. Оскільки згодом скасувати дію неможливо, в Парі Матч треба підтвердити своє рішення.

Користувачі Паріматч можуть укладати онлайн чотири типи парі:

  • ординар – прогноз по одній події;
  • експрес – вибір результатів декількох заходів, які не залежать одне від одного;
  • система – комбінація однакових за розміром експресів;
  • Live – вибір коефіцієнтів по ходу матчу!

Ординар – найпростіший варіант для новачків. Для отримання виграшу в букмекерській конторі Паріматч потрібно передбачити кінцевий результат зустрічі (нічию або перемогу однієї з команд). Підсумки стають відомими одразу після завершення поєдинку. Експреси складніше, і лише за допомогою якісного прогнозу можна мінімізувати ризик. Беттери потрібно вибрати відразу три результату, а виграш гарантований тільки в ситуаціях, коли все парі спрацювали. При обліку розміру винагороди сума перемножується на коефіцієнти всіх результатів.

Професіоналам підходить система, яка являє собою сукупність експресів. Беттери букмекерської контори Паріматч можуть вибирати повний спектр варіантів з фіксованого набору результатів, тільки суми повинні бути однаковими за розміром. Серед користувачів дуже популярні результати, за допомогою яких простіше урізноманітнити коло заходів для гри, а також варіювати ефективні тактики. У волейболі та баскетболі існує можливість прикупити фору, за рахунок якої підвищуються шанси на виграш. Але через це букмекер може підняти коефіцієнт.

Ще один варіант – тотал. У футболі – це загальне число голів в матчі, в хокеї – кількість закинутих у ворота противника шайб, в тенісі – зіграні гейми. Наприклад, в поєдинку беруть участь дві рівні за силою команди, які віддають перевагу закритий стиль гри. Ставити на перемогу однієї з них ризиковано. Якщо суперники воліють оборонятися, поєдинок не буде результативним. В цьому випадку треба вибирати тотал менше 2,5.

Новачкам рекомендується на перших порах оперувати малими сумами. Не женіться за високими коефіцієнтами і робити експреси без достатнього досвіду. Бажано стежити за лінією, оскільки різкий зліт або обвал множників НЕ буде випадковим. Регулярно читайте спортивні новини і прогнози, складеними професіоналами. При виборі лайва беттори можуть спостерігати за ходом матчу, включивши трансляцію на сайті.

Букмекер приймає ставки на спорт Parimatch до початку заходу (в лайв – до настання прогнозованої події). Оновлення результатів по ходу зустрічі носить інформативний характер. Навіть якщо підсумок вказується помилково, скасувати парі неможливо. У прематче прогнози в букмекерській конторі вважаються укладеними, якщо зроблені до початку зустрічі. Після завершення поєдинку підсумки оголошуються на підставі офіційних протоколів. У спірних ситуаціях рішення приймають співробітники букмекерської контори.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*