Басейн в теплиці з полікарбонату з фото: на дачній ділянці, парнику, дачі своїми руками, як зробити, відеоМожна побудувати басейн в теплиці з полікарбонату, який вимагає невеликих вкладень Багато людей, які володіють приватним будинком, замислюються або мріють про зведення басейну у себе на ділянці. Для багатьох це здається проблематичним і пов’язане з масою труднощів, але насправді це не так. Можна побудувати басейн в теплиці з полікарбонату, який вимагає невеликих вкладень. Крім того, використовувати такий басейн можна буде не тільки у літній час, але і між сезонами.

Догляд за басейном в теплиці і переваги використання такої конструкції

Більшість басейнів відкритого типу мають мінус, який полягає у відсутності захисту від зовнішнього середовища. У воду потрапляють постійно сміття або пил, тому власникам доводиться постійно займатися чищенням і заміною води. Крім того, власники будуть постійно платити великі гроші за те, щоб ремонтувати або купувати нові фільтра для води.

Якщо говорити про догляд за басейном в теплиці, то тут процес набагато легше і дешевше. Захист води в теплиці відбувається за рахунок її покриття. Відповідно власнику не потрібно буде постійно прибирати в басейні. Крім того, в парнику можна буде купатися не тільки в літній час, але і у весняний період і восени. Також вони за бажанням можуть встановити спеціальну систему обігріву, завдяки якій можна буде використовуватися басейн навіть взимку.

В парнику можна буде купатися не тільки в літній час, але і у весняний період і восениВ парнику можна буде купатися не тільки в літній час, але і у весняний період і восени

Дуже добре використовуватися в якості накриття для басейну теплицю з полікарбонату. До того ж таку теплицю можна зробити своїми руками.

Раніше всі теплиці були зроблені зі скла. Але у такої конструкції є істотні мінуси. По-перше, велику вагу стекол і каркаса для них, по-друге, скло, дуже крихкий матеріал, третє скло має високу теплопровідність.

На сьогоднішній день переважно використовується новий матеріал і накриття створюються з полікарбонату.

Крім того, він має ряд переваг:

 1. Матеріал легкий у вазі;
 2. Досить міцний;
 3. Прозорий і не гірше скла;
 4. Потрапляє сонце рівномірно розсіює промені всередині приміщення;
 5. Відмінно гнеться, за рахунок чого можна створити конструкцію будь-якої форми;
 6. Не схильний до ультрафіолетових випромінювань;
 7. Має водонепроникні властивості;
 8. Не гниє, не схильний до грибків і плісняви;
 9. Відмінні противогорючие властивості;
 10. Велика гамма кольорів;
 11. Простий у використанні і довговічний;
 12. Досить довгі листи матеріалу, завдяки чому виходить мінімум стиків.

Дуже добре використовуватися в якості накриття для басейну теплицю з полікарбонатуДуже добре використовуватися в якості накриття для басейну теплицю з полікарбонату

Звичайно, матеріал має і недоліки, а основний з них – високе число теплового розширення. Але цей недолік можна обійти, якщо користуватися спеціальним методом монтажу.

Крім перерахованих достоїнств самого матеріалу необхідно виділити плюси, які будуть в готовому парнику з такого матеріалу:

 1. Теплицю можна придбати вже в готовому, зібраному вигляді. Таким чином, можна не замислюватися про покупку додаткових деталей і робити розрахунок площі і матеріалу.
 2. Стіни з полікарбонату добре пропускають промені сонця, при цьому зривають все, що є всередині. З зовнішньої сторони можна буде розгледіти лише силуети.
 3. Склепіння теплиці можуть підтримувати однакову температуру під собою. Таким чином, відбувається захист від морозів, вітрів і вогкості.
 4. Будучи в парнику, власники можуть не переживати що їх вкусить комаха, змія та інші.
 5. Завдяки створюваному парникового ефекту вода в басейні завжди буде теплою.

Завдяки такій конструкції на ділянці чи дачі, кожна людина зможе провести час з сім’єю, купаючись у воді.

Вибір теплиці для басейну на дачній ділянці

Так як наявність басейну в теплиці створить високу вологість в середині, то потрібно підібрати матеріал, який буде стійкий до корозії. Рекомендується для каркаса купувати матеріал з алюмінію або оцинкованої сталі. Після того як матеріал підібраний слід вибрати форму самої теплиці.

Так як наявність басейну в теплиці створить високу вологість в середині, то потрібно підібрати матеріал, який буде стійкий до корозіїТак як наявність басейну в теплиці створить високу вологість в середині, то потрібно підібрати матеріал, який буде стійкий до корозії

Рекомендується встановлювати на дачній ділянці такі варіанти:

 1. Арочна теплиця – одна з найбільш затребуваних. Відмінні показники стійкості до вітрам, а завдяки формі сніг краще сходить з поверхонь.
 2. Куполоподібна теплиця – використовується для басейну круглої форми. Красивий вигляд, але складний монтаж.
 3. Скатні теплиці – легко зводяться, але погано чинять опір вітру та снігу.
 4. Асиметрична теплиця – має незвичайну форму, складна в установці і не дуже практична.

Варіант теплиці на дачі слід вибирати, відштовхуючись від форм землі на ділянці, вітрів і кількості людей. Також необхідно враховувати розміри самого павільйону.

Варіант теплиці на дачі слід вибирати, відштовхуючись від форм землі на ділянці, вітрів і кількості людейВаріант теплиці на дачі слід вибирати, відштовхуючись від форм землі на ділянці, вітрів і кількості осіб

Він може бути:

 1. Низький – дозволяє захистити воду від забруднень, у період невикористання басейну. Можуть монтуватися на розсувний основі або відкидний.
 2. Високий – дозволяє в парнику ходити, ставити меблі і т. д. В такому павільйоні можна встановити опалення. Це дозволяє використовувати басейн круглий рік.

Для входу в теплицю можна скористатися будь-яким зручним видом дверей. Всі павільйони можна встановити і зібрати своїми руками.

Монтаж басейну своїми руками

Басейн на дачній ділянці слід робити таких розмірів, щоб могли в ньому плавати одночасно всі члени сім’ї. Також рекомендується врахувати можливих гостей.

Розрізняють 2 види басейнів з методів монтажу:

 1. Поглиблений;
 2. Монтований на поверхні.

Басейн на дачній ділянці слід робити таких розмірів, щоб могли в ньому плавати одночасно всі члени сім'їБасейн на дачній ділянці слід робити таких розмірів, щоб могли в ньому плавати одночасно всі члени сім’ї

слід виділити кілька варіантів облаштування басейнів на дачі:

 1. Чашу можна викласти з залізобетону. Для цього в яму слід покласти подушку з піску, а далі встановити опалубку і арматуру. Далі, слід провести затока бетону. На останній стадії рекомендується покласти кахельну плитку.
 2. Чашу можна купити з пластику і закопати її в землю. Рекомендується купувати чашу з пропілену. Розмір і вид можна замовити чи купити будь-хто.

Для будь чаші слід прокопати котлован, який буде більше неї на 30 див. Причому цей розмір повинен бути більше не тільки по висоті, але і по ширині та іншим параметрам. Днище землі слід після виривання запресувати і укласти геотекстиль. Це дозволить землі не вимиватимуться від води.

Збірка і установка парника

Після того як басейн змонтований, можна переходити до установки самої теплиці. До речі, слід зазначити, що якщо басейн без відповідних навичок не рекомендується встановлювати своїми руками, то теплицю на дачі можна зібрати і встановити своїми силами.

Слід зазначити, що якщо басейн без відповідних навичок не рекомендується встановлювати своїми руками, то теплицю на дачі можна зібрати і встановити своїми силамиСлід зазначити, що якщо басейн без відповідних навичок не рекомендується встановлювати своїми руками, то теплицю на дачі можна зібрати і встановити своїми силами

Для правильного виконання всієї роботи необхідно дотримуватися таких правил:

 1. Заміряти ділянку і натягнути волосінь за встановленими мітках.
 2. По периметру слід зняти подушку грунту заввишки приблизно 25 див.
 3. Зробити траншею для фундаменту. Його тип може бути будь-хто.
 4. Слід зробити опалубку і покласти у неї арматурний каркас. Далі, проводиться заливка бетону. Слід до його затвердіння поставити деталі кріплень і напрямні. Коштувати бетон має близько 2 тижнів.
 5. Простір між басейном і фундаментом слід зробити з щебени і піщаної подушки. Далі можна покласти плитку для тротуарів.
 6. Слід зібрати каркас теплиці. На верхню частину буде потрібно встановити ущільнювачі.
 7. На каркас можна встановлювати листи полікарбонату. Стики закриваються спеціальними профілями, а самі листи монтуються за допомогою шайб з термоустойчивыми характеристиками.
 8. В кінці слід встановити двері та опалення.

Басейн-теплиця на дачній ділянці (відео)

Зробити басейн на дачі і закрити його парників з полікарбонату – це оптимальне рішення. Така конструкція буде гармонійно вписуватися в будь-який дизайн двору і буде відмінним місцем для збору сім’ї та друзів. Робота своїми руками не тільки принесе задоволення в кінцевому результаті, але й дозволить значно заощадити гроші.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*