Абрикос Мелітопольський ранній і Мелітопольський пізній: опис сортів, терміни та правила посадки, фото та характеристика плодів, відгуки, відеоАбрикос Мелітопольський користується популярністю Абрикоси «Мелітопольський ранній» і «Мелітопольський пізній» є досить популярними й затребуваними в умовах аматорського садівництва і чудово зарекомендували себе при вирощуванні в районах з м’якими кліматичними умовами.

Сортові особливості абрикоса «Мелітопольський ранній»

Цей сорт утворює невисокі дерева, що володіють хорошими показниками самоплідність. Крона рослини обратнопирамидальная. Товарные плоди середньою масою 43-46 р, а в умовах нормування дерев урожаєм середня вага абрикоса досягає 55-65 р. Форма плоду овальна, з незначним стисненням з боків. Соковита, апельсинового кольору м’якуш характеризується хорошою щільністю, покрита тонкою і ніжною, жовтувато-апельсинового кольору шкіркою. На поверхні спостерігається невеликий, червоно-малинового кольору загар, а також бархатисте опушення незначне.

Смак плодів абрикоса «Мелітопольський ранній» винно-солодкий, з характерним і добре вираженим абрикосовим ароматом. Опис сорту заявляє відсутність у м’якоті стиглої жорстких волокон. Кісточка не надто велика, відділяється від м’якоті стиглої з незначним утрудненням. У південних районах повноцінне визрівання врожаю припадає на другу половину літа. Плоди рекомендується використовувати в свіжому вигляді, а також при приготуванні десертів. Для сорту характерне вступ у плодоношення на п’ятий рік після проведення щеплення.

Абрикос «Мелітопольський ранній»: збір врожаю (відео)

Вирощування абрикосових дерев передбачає своєчасне формування крони рослини, а також проведення санітарної та омолоджувальної обрізки. Крім цих щорічних і дуже відповідальних заходів, необхідно періодично проводити поливи і підживлення плодових насаджень, а також здійснювати профілактичні обприскування рослин згідно технології культивування абрикоса.

{loadposition obrezkurs}

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*