Абрикос Кичигинский: опис та фото сорти, технологія і схема садіння, догляд, відгуки, відеоАбрикос Кичигинский популярний на Уралі Абрикос «Кичигинский» був отриманий досвідченими вітчизняними селекціонерами Південно-Уральського НДІ плодоовочівництва і картоплярства К. К. Муллояновым і А. О. Панкратової в результаті посіву насіннєвого матеріалу від маньчжурського абрикоса допомогою вільного запилення. Він включений в Державний реєстр по Уральському регіону і відноситься до добре відомим сортам середнього терміну визрівання.

Опис сорту характеризує його як високоврожайний, з високими показниками зимостійкості. «Кичигинский» абрикос є добрим запилювачем для багатьох інших різновидів абрикоса. Зібраний урожай може бути використаний універсально.

Кичигинский – високоврожайний сорт з високими показниками зимостійкостіКичигинский – високоврожайний сорт з високими показниками зимостійкості

Опис та характеристика сорту

Абрикоса сорту «Кичигинский» утворює дерева середньорослі з плоскою і дуже привабливою кроною із середніми показниками густоти. В стадію плодоношення рослини вступають на п’ятий рік. Пагони характеризуються середніми показниками товщини, пряморослые, темно-червоного фарбування. Листя середніх розмірів, округлої форми, темно-зеленого кольору.

Округлі і привабливі абрикоси жовтого забарвлення. Середня маса товарного плоду складає 13,5-14,5 р. М’якоть жовтого кольору, дуже соковита, кислувато-солодкого смаку. За результатами дегустації стиглі плоди отримали оцінку 4,5 бала.

Кичигинский є добрим запилювачем для багатьох інших різновидів абрикосаКичигинский є добрим запилювачем для багатьох інших різновидів абрикоса

Для успішного вирощування абрикоса слід дотримуватися технологію посадки і забезпечити рослині повноцінний догляд на всіх стадіях вегетації.

Технологія і схема посадки

Правильна посадка абрикоса «Кичигинский» передбачає дотримання перевіреної часом і досвідом садівників технології:

  • під посадку необхідно виділити добре освітлюється сонцем, рівна або з невеликим ухилом ділянку;
  • не слід вибирати для вирощування абрикосових насаджень ділянки з високим заляганням грунтових вод;
  • бажано відвести під посадку ділянки, захищені від поривчастого й холодного вітру будівлями;
  • грунт повинен бути родючим, але і мати хорошу воздухопропускную здатність;
  • посадочні ями повинні бути підготовлені заздалегідь: при весняній посадці – восени, а при осінній – приблизно за два-три тижні до висаджування саджанців плодових.

Обов’язковою є засипка якісного дренажу на дно посадкової ями. Шар цегляного бою або великої щебінки допоможе вберегти кореневу систему саджанців плодових від загнивання з причини підвищеного кількості вологи.

Як посадити абрикос (відео)

{loadposition obrezkurs}

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*