Абрикос Графиня: відгуки про сорт, опис, способи і строки посадки, фото, відеоАбрикос «Графиня» – сорт середнього терміну дозрівання Сорт абрикоса «Графиня» з середнім терміном визрівання врожаю і універсальним призначенням плодів відноситься до категорії досить «примхливих» в плані вирощування. Оригінатором різновиди є Головний ботанічний сад Росії. Опис сорту включено в Державний реєстр. Абрикос «Графиня» рекомендований для культивування в присадибній садівництві на території Центрального регіону.

Ботанічний опис і характеристика

Дерева абрикоса вітчизняного сорту «Графиня» дуже високорослі: їх висота може перевищувати шість метрів. Крона досить облиственная, округла, з великим листям. Абрикос «Графиня» морозостійкий, що робить можливим культивування даного сорту в середній смузі Росії. Щеплені абрикосові саджанці виходять на фазу плодоношення через три або чотири роки після щеплення.

Повністю доспілі плоди мають круглу або овальну форму, середня маса абрикоса не менше 23,5-25,5 р. Своєчасно і грамотно проведене нормування врожаю дозволяє отримати плоди вагою до 35-40 р. Визріла абрикосова м’якоть яскравого помаранчевого кольору, щільної консистенції, соковита і смачна, покрита тонкою опушеною шкіркою. Покривне фарбування кремове або бежево-жовте, з привабливим і добре вираженим рум’янцем. Зібраний урожай вживається у свіжому вигляді, а також придатний для використання на переробку в варення або компот. Сорт характеризується високою оцінкою плодів за шкалою дегустації і гарною лежкістю врожаю.

Як вирощувати абрикоси в середній смузі (відео)

В дощовий і холодний сорт «Графиня» дуже часто сильно страждає від ураження клястероспоріозом, в результаті якого на зібраних плодах можна спостерігати утворення чорних плям або суцільний корости. Судячи з відгуків, несприятливі погодні умови провокують дуже активну камедетеча рослин.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*