Огляд букмекерської контори ПаріматчБукмекерська контора Паріматч працює з 2000 року, проте, в світі букмекерства вона мешкає ще довше – з 1994 року. Саме тоді і була зареєстрована ця торгова марка, що отримала останнім часом друге дихання.

Якщо ви багато часу проводите в Інтернеті, то могли помітити, що букмекерська контора Паріматч вельми активно просуває себе в мережі. Відеовставкі в більшості онлайн кінотеатрів, банери, контекстна реклама, пости в соцмережах, провідні на офіційний сайт контори – все це говорить про те, що БК не тільки не потребує коштів, вишукуючи з них значні суми на рекламу, а й намагається йти в ногу з часом.

Сьогодні у Паріматч офіційний сайт за адресою www.parimatch.com/ приймає десятки тисяч користувачів (а то і більше) в день, даючи їм можливість відчувати удачу і заробляти на своїх інтересах. У цій же статті ми постараємося розібрати всі плюси і мінуси БК Паріматч, ставки на спорт в якій вже давно перевищили бюджет в деяких африканських країнах.

Бонуси і промокодом за реєстрацію

Незважаючи на те, що БК пропонує кілька цікавих акцій, ви повинні відразу усвідомити: промокоди для Паріматч безкоштовно не існують. Тим не менш, це не заважає деяким шахраям продавати їх в Інтернеті. Справа в тому, що промокодом Паріматч на сьогодні просто не мають сенсу, бо контора і без них пропонує безліч способів підвищити прибуток від ставок.

Отже, якщо промокод Паріматч – безглуздий міф, то ось програма лояльності прекрасно працює. І хоч в Паріматч бонус за депозит не надається, але кожна ваша ставка буде мати щось на зразок Кешбек – частина її (незалежно від результату ставки) буде повертатися на ваш рахунок.

Нарешті, в Паріматч бонус за реєстрацію також відсутня. Все це дає зрозуміти, що ніякого «безкоштовного сиру» контора не пропонує, однак, існуючі програми заохочення, а також підвищені коефіцієнти дозволяють значно скрасити процес беттінга.​

Лінії і ставки

Паріматч – букмекерська контора, лінія якої покриває досить значна кількість подій – від всюдисущого футболу до політики Великобританії. Простіше кажучи, яка б галузь людської діяльності вам би не цікавила, лінія Паріматч обов’язково запропонує щось, що буде враховувати ваші уподобання.

Чи варто говорити, що крім традиційних ставок на майбутні події, тут є і багатий вибір лайв ставок. Якщо ви вважаєте за краще не просто прогнозувати майбутні змагання, а оперативно реагувати на те, що відбувається, така функція явно буде вам до смаку.

При всій своїй простоті, лінія ставок Паріматч має ще й безліччю ринків. У всякому разі, переважна більшість найбільш поширених і цікавих їх різновидів тут представлена ​​в повній мірі.

Нарешті, варто сказати і пару слів тим, хто хоч і любить ризик, але вважає за краще, щоб він був помірним. У Паріматч мінімальна ставка складає всього 20 рублів, що дозволить вам випробувати прихильність Фортуни навіть в тому випадку, якщо ваш запас коштів на азартні розваги вкрай скромний. Якщо ж вам хочеться грати по-крупному, то і тут розчаровуватися не доведеться – ставки часом досягають сотень тисяч.​

Як зареєструватися і зробити ставку

У Паріматч реєстрація ігрового рахунку відбуваються прямо на сайті. Вас не будуть змушувати відвідувати найближчий офіс і заповнювати будь-які папери. Сама форма досить проста і лаконічна – в ній вам доведеться вказати ваші П.І.Б., адреса, а також номер телефону.

Втім, якщо в Паріматч зареєструватися може кожен, хто спромігся прожити 18 років, то ось з виведенням грошей може виникнути невелика, хоч і абсолютно очікувана, заминка. Букмекер має право запросити у вас один або кілька документів з досить великого списку, що включає такі пункти як:

  • Кольоровий скан паспорта;
  • Свідоцтво про народження;
  • Банківська виписка по картці;
  • Фотографія з паспортів руках;
  • Кілька інших пунктів, здатних підтвердити вашу особистість.

До такої практики БК вдається в тих випадках, коли підозрює в Беттери шахрая (яких, по правді кажучи, трапляється чимало). Втім, якщо ви робите ставки чесно, то в Паріматч реєстрація, а також верифікація не викличуть у вас складнощів і пройдуть за 1-2 дня.

Варто відзначити, що незважаючи на наявність офіційних угод з регулюючими органами країн, ця контора іноді буває недоступна через блокувань. В даному випадку ми рекомендуємо спробувати використовувати на Паріматч реєстрацію через дзеркало, яких досить багато.​

Мобільна версія

Мобільна версія БК Паріматч існує і прекрасно функціонує на будь-яких пристроях, здатних виходити в інтернет. Дана якість є вкрай приємним доповненням, так як безліч контор не утрудняються потурбуватися про мобільних Беттери.

Реєстрація в мобільній версії сайту також не викликає проблем – вам доведеться пройти практично через ту ж процедуру, яку можна спостерігати на офіційному сайті.

Актуальна мобільна версія сайту відрізняється непоганим дизайном, з якого було виключено все зайве, а також приємною кольоровою гамою і зрозумілою навігацією – одним словом тим, чого так часто не вистачає користувачам пристроїв з невеликим екраном.

Додатки Паріматч на Android, iOS, Windows і ПК

Завантажити додаток Паріматч на Android безкоштовно також не складе труднощів. Посилання на файл розташована на сторінці контори, що дозволить вам заощадити час на пошуки. Єдиною «дивиною» можна вважати відсутність цього додатка в Google PlayMarket, однак, якщо ви хоча б раз встановлювали APK-пакети, то скачати Паріматч на Андроїд вам вдасться без будь-яких складнощів.​

Аналогічні справи і з «яблучними» пристроями – завантажити додаток Паріматч на iOS (iPhone, iPad) можна прямо в офіційному AppStore, що і зовсім позбавить вас від будь-яких турбот, включаючи оновлення додатка.

А ось про власників Windows 10 Mobile знову забули, але ця повсюдна «традиція» вже не дивує когось. Якщо ж ви вирішили завантажити додаток Паріматч на комп’ютер, то тут вас спіткає невдача – його просто не існує. Втім, подібними речами вже давно ніхто не користується, так як якісний і стабільний Інтернет – скоріше норма, ніж щось видатне. Таким чином, найкраща програма БК Паріматч для комп’ютера – ваш браузер.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*